18. april 2015
DP v bowlingu - trojke
Na podlagi tekmovalnega koledarja Športne zveze gluhih Slovenije za leto 2015 je v soboto, 18.4.2015 potekalo Državno prvenstvo gluhih v bowlingu - trojke v BK 300 v Ljubljani.
Za naše društvo sta tekmovali dve moški ekipi:
- ekipa A v sestavi F. Halič, M. Veršič in B. Vidic je osvojila 4. mesto
- ekipa B v sestavi B. Srdan, J. Turk in R. Žlajpah je osvojila 6. mesto
Čestitke!
Rezultate tekmovanja najdete v prilogi.
